Konsept
262 TOWER

Hepimiz misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamak isteriz. Bunun için en iyi başlangıç, onları en iyi şekilde karşılamaktan geçer. Konuklarınızı VIP servis hizmeti ile karşılayarak kalıcı bir izlenim bırakın. Hayatınızda kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak bazı şeyler vardır. Aracınızı park etme derdinden kurtulmak da bunlardan bir tanesidir. Vale park hizmetimiz ile size bunu sunuyoruz. Misafirlerinize yakışır bir karşılamayla, onlara özel hissettirin. Business Center’ların kalbinde gözünüz, kulağınız olacak bir resepsiyon sizi kusursuz bir şekilde temsil edecek. Kusursuz bir resepsiyon, kusursuz temsil edilmek için ihtiyacınız olan şeylerden sadece bir tanesi.

Yaşam kalitenize ve zevkinize uygun 40 m2 ile 250 m2 arasında değişen 160 daire arasından sizin için en uygununu seçin. Full eşyalı, stüdyo ve 1+1 daireler, beyaz eşyalı ve mutfak dolaplı 2+1, 3+1 ve zevkinize göre döşeyebileceğiniz 4+1 daire seçenekleriyle yeni yaşantınızın prestijini hissedin. Tüm ihtiyaçlarınız parmaklarınızın ucunda….

Konforlu bir yaşam sürmeniz için tasarlanmış proje, ileri seviye teknolojileri kullanmanızı sağlayarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Evinizdeki konfor, hayatınıza yansısın. Akıllı ev sistemleri ile düzenlenen evlerde tek tıkla evinizin düzenini kişiselleştirin. İhtiyaç duyduğunuz teknik servislere de, sizi tanıyan akıllı ev sisteminizle kolayca ulaşın. Tüm towers’lara, otoparka, asansöre, dairelere akıllı kartla giriş. Akıllı kart sistemiyle sizi tanıyan bir yapı…Towers’lara, otoparka, asansöre ve dairelere girişte kolaylığı hissedin.

Evden çıkmadan önce trafik durumunu öğrenin. Hava durumuna bakarak kıyafet seçiminizi yapın. Tüm teknik servis taleplerinize tek bir tuş ile ulaşın. Kısacası akıllı ev sistemleri ile maksimum konforu yaşayın. Akıllı ev sisteminde sahip olacağınız kolaylık, gününüzü planlamanıza yardımcı oluyor. Hava durumu, trafik durumu gibi bilgilendirmeleri anında ekranınızda görün!

Tamamı ithal malzemelerden özenle seçilmiş ev eşyaları ile bütünleşen mimarimiz, sizi konforun zirvesinde gezdirecek. Yeni yaşantınıza uygun kaliteli malzemelerle dekore edilmiş yeni evinizde, konforonuz için her ayrıntı düşünüldü. Ergonomik tasarımlarıyla düzenlenen yeni evinizde, zamanınız size kalsın.

Hayatın değişik lezzetlerini tadacağınız birbirinden eğlenceli aktiviteler 262 Towers’ta sizleri bekliyor. Eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmek için artık evinizden uzaklaşmanıza gerek yok. Yeni bir yaşam alanı olan 262 Towers’ta keyifle vakit geçirebileceğiniz pek çok alan, çok yakınınızda. Sadece 262 Towers sakinlerine özel, kartla giriş yapılabilen VIP Lounge, keyifli akşamlarınızın vazgeçilmez tercihi olacak.
OFİS
Modüler sistemin uygulanacağı 40 m2’den 1500 m2’ye kadar çıkacak olan 420 adet ofisten biri sizi bekliyor. Yeni teknolojiye uyumlu modüler sistem ile dizayn edilen ofisler, yeni çağa ayak uydurmanızı sağlayarak firma prestijinizi yükseltiyor. 40 m2 ile 1500 m2 arası 420 ofis arasından siz de markanızı büyütmek için yerinizi alın. Ofis katlarının altında bankalar, noter, çiçekçi, kuaför, kuru temizleme, market, güzellik merkezi gibi ayrıcalıklar…

Ofisinizle ilgili ihtiyaç duyacağınız her noktada bankalar, noter, kuaför, kuru temizleme, market, güzellik merkezi gibi alanlar, sizler için en yakınınızda olacak. Toplantı ve konferans salonları, sunum odaları, basın toplantılarının yapılabileceği ortak alanlar, bilardo salonu, sinema salonu, playstation odası ve daha fazlası. Sunumlarınız ve görüşmeleriniz için ayrı noktalar, toplantı ve konferans salonları, sunum alanları ve basın toplantıları için ayrı alanlar ile iş dünyanızı profesyonelce yaşayın. Misafirleriniz ile eğlenceli vakit geçirmek için bilardo salonu, sinema salonu, play station odası, tecih edebileceğiniz noktalardan sadece birkaçı.